Dziewczynka z hotelu Excelsior

Paź 28, 2011

38Polski film psychologiczny. Produkcja Dziewczynka z Hotelu Excelsior niewątpliwie jest godna naszej całej uwagi. Myślę, iż co do tego zgodzi się ze mną absolutnie i dosłownie każdy. Nie ma większych wątpliwości co do tej kwestii. W każdym razie Dziewczynka z Hotelu Excelsior jest niewątpliwie również dość interesującym filmem. A to głównie z tego powodu, iż posiada on jakże dla nas ważne przesłanie, którego zrozumienie jest tak naprawdę rzeczą absolutnie niezbędną do zrozumienia całego filmu. W każdym razie Dziewczynka z Hotelu Excelsior z całą pewnością jest filmem, który warto zobaczyć. Swoją premierę miał on dokładnie dnia dziewiętnastego grudnia tysiąc dziewięćset osiemdziesiątego ósmego roku, czyli już dokładnie dwadzieścia jeden lat temu. Nie jest to już zatem z całą pewnością młody film. Dziewczynka z Hotelu Excelsior został nakręcony w Polsce. Jest to film, który zalicza się do gatunku filmów psychologicznych. Nie jest to oczywiście film najwybitniejszy w dziejach kina, ale z całą pewnością jest on godny naszej uwagi. Każdy się ze mną co do tej kwestii zgodzi. Amerykański musical. Film Dziewczyny Cheetah z całą pewnością warto zobaczyć. Nie jest to oczywiście absolutnie najwybitniejsze dzieło w dziejach kina, ale jest on godny polecenia z nieco innego powodu. Otóż film Dziewczyny Cheetah ma przede wszystkim w sobie jakże ważne dla nas przesłanie. I to z tego właśnie względu film Dziewczyny Cheetah jest tak bardzo godny polecenia. Myślę, iż każdy się ze mną tak naprawdę zgodzi co do tej kwestii. Produkcja Dziewczyny Cheetah miała swoją premierę dokładnie piętnastego sierpnia dwa tysiące trzeciego roku, czyli już dokładnie sześć lat temu. Trzeba zatem przyznać, iż nie jest to już taki znów najmłodszy film, ale z całą pewnością również do najstarszych się on przecież absolutnie nie zalicza. W każdym razie film Dziewczyny Cheetah jest amerykańskim musicalem. Jest to więc również film, który dostarcza naprawdę bardzo dużej ilości rozrywki dosłownie i absolutnie każdemu. W każdym razie warto zobaczyć film Dziewczyny Cheetah. Nie będziemy żałować czasu, który poświęcimy na oglądanie filmu Dziewczyny Cheetah.

Tagi: , , , , , , , ,

Cypher

Paź 4, 2011

19Cypher to jeden z pobocznych bohaterów „Matrix”. Jest człowiekiem odpowiedzialnym za obserwowanie tego, co się dzieje w Matrix, kiedy nikogo w nim nie ma. Notuje, prowadzi zapiski, analizuje. Już od pierwszych chwil, kiedy rozmawia z Neo daje do zrozumienia, że realne życie niezbyt go interesuje i bardzo by chciał utracić świadomość i wrocić do Matrix, gdzie mógłby zostać kim tylko chce. Dlatego wchodzi w układ maszynami, a dokładniej z Agentem Smithem. Jeżeli wyda Morfeusza, będzie mógł wrócić do Matrix na takich warunkach, jakie sobie zażyczy. Może być prezydentem, aktorem, mieć dużo pieniędzy i ustawioną przyszłość. Bardzo mu się podoba ten układ i tylko czeka na odpowiedni moment. Kiedy Morfeusz zabiera Neo do Wyroczni, by ta stwierdziła, czy jest wybrańcem. I zaczyna się – Cypher pozostawia ślad w postaci włączonego telefonu i czeka na to, co się wydarzy. Cała załoga Morfeusza wpadała w pułapkę, giną członowie, Neo i Trinity uciekają, a Morfeusz zostaje żywcem schwytany i zabrany do bazy Agentów. Cypher ginie z rąk Tanka, ale przedtem jeszcze zabija Apoca i Switch. To przez niego wydarzyło się najgorsze w pierwszej części Matrixa. Neo to sztandarowa postać świata „Matrix”. W wirtualnym świecie, jeszcze długo przed odkryciem prawdy, co tak naprawdę rządzi światem, zajmuje się programowaniem komputerów. Jest programistą w szanowanej korporacji oprogramowania komputerowego. Ale kiedy wychodzi z pracy i siada do domowego komputera, jest jednym z najlepszych hakerów w Stanach Zjednoczonych. Popełnił wszystkie komputerowe przestępstwa, jakie można popełnić. Ale zrobił coś jeszcze… jako jedna z niewielu osób ma kontakt z niejakim Morfeuszem, który podobno jest najniebezpieczniejszym człowiekiem na planecie. Kiedy odkrywa, czym tak naprawdę jest Matrix, początkowo mdleje z natłoku wrażeń, jest prawdziwie przerażony. Nie ma pojęcia, jak sobie z tym poradzi. Ale kiedy Tank wprowadza do jego umysłu pierwsze dane, jakie musi posiadać każdy odłączony od Matrix – umiejętność posługiwania się bronią białą, palną, sztuki walki i wiele innych rzeczy pomagających przetrwać – czuje, że to jest jego żywioł. Był hakerem, więc łamanie praw nałożonych przez system komputerowy jest dla niego znanym od dawna sportem. Tutaj, na nowych zasadach, musi tylko go nieco doszlifować, ale nie powinno zająć mu to dużo czasu.

Tagi: , , , , , , ,

Dzienniki motocyklowe

Wrz 26, 2011

37Hiszpański film biograficzny. Niewątpliwie film Dzienniki motocyklowe jest godny naszej uwagi. Co do tej kwestii raczej nie ma kompletnie żadnych większych wątpliwości. Myślę, iż dosłownie i absolutnie każdy się ze mną zgodzi co do tej kwestii. W końcu film Dzienniki motocyklowe to naprawdę bardzo dobra, wręcz wyśmienita produkcja. Widomo, iż nie jest to taki znów najwybitniejszy film w dziejach świata, ale jest on polecany z innego względu. Otóż film Dzienniki motocyklowe warto obejrzeć głównie z tego powodu, iż ma on w sobie jakże dla nas ważne przesłanie, którego zrozumienie jest tak naprawdę absolutnie rzeczą niezbędną do zrozumienia całego filmu. Produkcja Dzienniki motocyklowe miała swoją premierę dokładnie dnia pierwszego października dwa tysiące czwartego roku, czyli już pięć lat temu. W Polsce jednak film Dzienniki motocyklowe pojawił się nieco później, bo dokładnie dwudziestego piątego lutego dwa tysiące piątego roku, czyli cztery lata temu. Nie jest to więc już wcale taki młody film, jednakże do starych również się z całą pewnością nie zalicza. Brytyjski film obyczajowy. Film Dziewczyna z perłą z całą pewnością jest godny tego, aby go zobaczyć. Myślę, iż co do tej kwestii zgodzi się ze mną dosłownie i absolutnie każdy. Myślę, iż nie ma większych wątpliwości tak naprawdę co do tej kwestii. W każdym razie niewątpliwie Dziewczyna z perłą nie jest takim znów najwybitniejszym dziełem w dziejach świata. Dlaczego więc jest on tak bardzo godny polecenia? Otóż głównie z tego powodu, iż film Dziewczyna z perłą ma w sobie owo jakże dla nas ważne przesłanie, którego zrozumienie jest tak naprawdę rzeczą absolutnie niezbędną dla zrozumienia całego filmu. Wydaje mi się to jak najbardziej rzeczą oczywistą. W każdym razie film Dziewczyna z perłą właśnie dzięki owemu przesłanie sprawi, iż czas spędzony na oglądaniu filmu Dziewczyna z perłą nie będzie czasem straconym. W każdym razie film Dziewczyna z perłą miał swoją premierę w Polsce dokładnie dnia dwudziestego pierwszego maja dwa tysiące czwartego roku. Było to więc już dokładnie pięć lat temu. Został on wyprodukowany przez Wielką Brytanię i Luksemburg.

Tagi: , , , , , , , , ,

Niepoprawny

Wrz 22, 2011

32Film Niepoprawny to całkiem niezła francuska komedia. Nie jest to oczywiście jakoś szczególnie wybitny film w dziejach świata, ale z całą pewnością nawet pomimo tego produkcja Niepoprawny jest absolutnie godna naszej uwagi. Myślę, iż dosłownie i absolutnie każdy się ze mną tak naprawdę co do tej kwestii zgodzi. Jest to bowiem rzecz jak najbardziej oczywista. Film Niepoprawny miał swoją premierę dokładnie dnia piętnastego października tysiąc dziewięćset siedemdziesiątego piątego roku, czyli już dokładnie trzydzieści cztery lata temu. Nie jest to więc absolutnie już młody film. Jednakże nawet pomimo tego jest on stale wart obejrzenia. A to przede wszystkim dlatego, iż film Niepoprawny ma w sobie owo jakże przecież dla nas ważne przesłanie, którego zrozumienie jest tak naprawdę rzeczą absolutnie i bezwzględnie niezbędną do zrozumienia całego filmu Niepoprawny. W każdym razie produkcja Niepoprawny jest naprawdę bardzo dobrym filmem. Absolutnie nikt nie będzie żałował swojego wolnego czasu, który poświęcił na obejrzenie filmu Niepoprawny. Myślę, iż każdy się ze mną co do tej kwestii zgodzi. W każdym razie produkcja Niepoprawny jest niezwykle wartościowym filmem. Zmusza nas on do refleksji oraz do przemyśleń pewnych jakże przecież dla nas ważnych i istotnych spraw. Tak więc zachęcam do obejrzenia filmu Niepoprawny. Film Nieprawdopodobna historia z całą pewnością jest bardzo interesujący. Jest to brytyjski dramat. Oczywiście nie jest to taki znów najwybitniejszy film w dziejach świata. Nie ma raczej co do tej kwestii kompletnie żadnych większych wątpliwości. W każdym razie film Nieprawdopodobna historia ma w sobie owo jakże ważne dla nas przesłanie, którego zrozumienie jest tak naprawdę rzeczą niemalże niezbędną do tego, aby zrozumieć cały film Nieprawdopodobna historia. Może i produkcja Nieprawdopodobna historia nie jest taka znów najwybitniejsza w dziejach świata, ale z całą pewnością mimo tego jest ona warta naszej uwagi. Film Nieprawdopodobna historia miał swoją premierę dokładnie dnia dwudziestego pierwszego lipca tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego piątego roku, czyli już dokładnie czternaście lat temu. Zatem film Nieprawdopodobna historia z całą pewnością nie należy już do najmłodszych. Myślę, iż każdy się ze mną co do tego zgodzi. Co prawda do najstarszych również z całą pewnością on nie należy, jednakże mógłby być młodszy. W każdym razie absolutnie nikt nie będzie żałował swojego jakże przecież cennego wolnego czasu na oglądanie filmu Nieprawdopodobna historia. Jest to bowiem sytuacja absolutnie niemożliwa. Film Nieprawdopodobna historia bowiem jest naprawdę bardzo wartościową i naprawdę interesującą produkcją.

Tagi: , , , , , ,

Poprzednia strona